CO MÓWIĄ O MNIE INNI

KASIA

Basia to fotografka która podchodzi do każdego klienta osobiście. Oddaje całe serce zdjęciom które są wspaniałe!

Nasza sesja ciążowa była w cudownej atmosferze i z dbałością o dobro klienta. Natomiast sesja noworodkowa naszej córki przebiegła z wielką delikatnością i precyzją. Byłam przekonana że oddaje córkę w bezpieczne ręce, które potrafią zajmować się takimi maleństwami z wielką miłością. Ubrania i dodatki do sesji są z przyjaznych materiałów dla dzieci.

Jeśli chodzi o zdjęcia jest to piękna pamiątka na całe życie. Widać w nich pasję i profesjonalizm. Każde ujęcie jest w pełni przemyślane i dopracowane do perfekcji.

Z całego serca polecam Basiolandia Photography! Gdybym miała zrobić drugi raz takie sesje, wybrałabym Basię!

Sandra

Pełen profesjonalizm i cudowna osoba z masą pomysłów w głowie.

Bernadeta

Wspaniale przygotowana na każde warunki. Profesjonalna i godna polecenia. Na pewno wrócimy do Ciebie na kolejne magiczne sesje zdjęciowe.

KAROLINA

Basiolandia to prawdziwa czarodziejka 😊 jej zdjęcia mają w sobie coś niezwykłego, są jedyne w swoim rodzaju, każde ujęcie jest piękne. Atmosfera na sesji jest bardzo miła. Basia z cierpliwością i zrozumieniem pracuje nawet z trudnymi modelami, jakimi są małe dzieci 😉 Wspaniały fotograf

KASIA I GRZEGORZ

Serdecznie polecam pracę z Basią. Wykonana przez nią sesja zaparła nam dech w piersiach i wywołała wiele wzruszenia. Wszystko odbyło się tak jak sobie wymarzyliśmy. Piękna pogoda, fantastyczne miejsca do zdjęć, pełen profesjonalizm i magia Basi, która sprawiła, że nie widzieliśmy w ogóle obiektywu, tylko mogliśmy przenieść się w czasie do dnia kiedy powiedzieliśmy sobie sakramentalne “tak”. Jest wiele rzeczy które chciałabym powiedzieć… O tym jak Basia potrafi rozśmieszać, jak cudownie dobiera miejsca do zdjęć, o grze światła którą wykorzystuje, o polu ziemniaków które na zdjęciu wygląda jak najpiękniejsze miejsce na ziemi (musiałam to napisać Basiu), o pysznej herbacie która ogrzała nas podczas sesji i na sam koniec o niezwykłym TALENCIE i PASJI, który drzemią w tej osobie. Basiu uchwyciłaś na zdjęciach tyle emocji, tyle miłości, że ilekroć będziemy spoglądać do albumu łza wzruszenia będzie się kręcić w oku. To najpiękniejszy prezent jaki mogliśmy sobie sprawić z okazji 1 rocznicy ślubu. Dziękujemy za kawał wspaniałej roboty.

NATALIA

Ciężko jest w krótkim poście rzetelnie ocenić pracę Basi i ją samą jako osobę. Mogę powiedzieć że Basia wkłade całe serce w swoją pracę i na pierwszy rzut oka widać że to dusza artystyczna, przy tym bardzo cieplutka, cierpliwa oraz uśmiechnięta osoba, ale zalet Basi jest długa lista. Fotografie mają swój czar a współpraca jest czystą przyjemnością. Podsumowując: czarodziejka z aparatem!

EWA

Bardzo bardzo polecam warsztaty z Basiolandia. Jesteśmy zachwyceni i przeszczęśliwi z udziału w warsztatach, zdjęcia są przepiękne. Basia jest niesamowitą osobą przyciąga jak magnes do siebie i swoich zdjęć. A co najważniejsze, najcenniejsze sesja zdjęciowa z Basią odmieniła naszą córkę dodała jej pewności siebie. Dziękujemy Basiu.